Artykuły

Co nowego w dofinansowaniach

view all categories

Napisz do nas

Czy masz pytania dotyczące dofinansowania PFRON? A może zastanawiasz się, jak wykorzystać te środki w swojej firmie? Skontaktuj się z nami! Jesteśmy ekspertami w dziedzinie pozyskiwania dofinansowań PFRON dla przedsiębiorstw i chętnie udzielimy Ci wsparcia, odpowiadając na wszelkie pytania oraz pomagając w dopełnieniu formalności.

Nie trać czasu na poszukiwanie informacji w różnych źródłach – skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Z przyjemnością pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie, które przyczyni się do rozwoju Twojej firmy, a także poprawi jakość życia pracowników niepełnosprawnych. Napisz do nas już dziś, a przekonasz się, jak wiele możemy zrobić razem dla Twojego przedsiębiorstwa!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez My Wspieramy Sp. z o.o., Chałubińskiego 9 lokal 2, 02-004 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu, w celu nawiązaniu kontaktu i udzieleniu odpowiedzi na zadane pytania i w celach marketingowo-handlowych. Wyrażam też zgodę na kontakt i przesłanie wiadomości w tym informacji handlowych oraz marketingowych za pomocą środków komunikowania się na odległość w szczególności poprzez email, sms, telefon lub pocztę tradycyjną. Zapoznałam/em się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych na stronie polityki prywatności. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych.Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez My Wspieramy Sp. z o.o., Chałubińskiego 9 lokal 2, 02-004 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu, w celu nawiązaniu kontaktu i udzieleniu odpowiedzi na zadane pytania i w celach marketingowo-handlowych. Wyrażam też zgodę na kontakt i przesłanie wiadomości w tym informacji handlowych oraz marketingowych za pomocą środków komunikowania się na odległość w szczególności poprzez email, sms, telefon lub pocztę tradycyjną. Zapoznałam/em się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych na stronie polityki prywatności. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych.