Kontakt

KontaKt dLa PRACODAWCÓW

Potrzebujesz wsparcia w pozyskaniu dofinansowania do wynagrodzeń?

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące pozyskiwania dofinansowania PFRON dla swojej firmy, nie wahaj się z nami skontaktować! Jesteśmy doświadczonym zespołem ekspertów, który specjalizuje się w pomaganiu przedsiębiorcom we wszelkich formalnościach związanych z uzyskaniem dofinansowania PFRON. Naszym priorytetem jest dostarczenie Ci niezbędnych informacji oraz wsparcia, abyś mógł skorzystać z dostępnych środków, które mogą przyczynić się do rozwoju Twojej firmy i zwiększenia zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami.

Zdajemy sobie sprawę, że procedury związane z uzyskaniem dofinansowania mogą wydawać się skomplikowane, dlatego staramy się uprościć ten proces i dostosować go do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasz zespół jest dostępny, aby odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez My Wspieramy Sp. z o.o., Chałubińskiego 9 lokal 2, 02-004 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu, w celu nawiązaniu kontaktu i udzieleniu odpowiedzi na zadane pytania i w celach marketingowo-handlowych. Wyrażam też zgodę na kontakt i przesłanie wiadomości w tym informacji handlowych oraz marketingowych za pomocą środków komunikowania się na odległość w szczególności poprzez email, sms, telefon lub pocztę tradycyjną. Zapoznałam/em się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych na stronie polityki prywatności. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych.Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez My Wspieramy Sp. z o.o., Chałubińskiego 9 lokal 2, 02-004 Warszawa, moich danych osobowych zawartych w formularzu, w celu nawiązaniu kontaktu i udzieleniu odpowiedzi na zadane pytania i w celach marketingowo-handlowych. Wyrażam też zgodę na kontakt i przesłanie wiadomości w tym informacji handlowych oraz marketingowych za pomocą środków komunikowania się na odległość w szczególności poprzez email, sms, telefon lub pocztę tradycyjną. Zapoznałam/em się z treścią informacji o sposobie przetwarzania moich danych osobowych na stronie polityki prywatności. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych.